Logo Gmina Korytnica

Archiwum newsów, strona 42

Obrazek dla news_425

Dopłaty 2020: ARiMR przyjmuje oświadczenia i e-wnioski

30.03.2020

Przyjmowanie oświadczeń rozpoczęło się 2 marca 2020 r.  Rolnicy mają czas na ich dostarczenie do ARiMR do 15 kwietnia 2020 r.

Z powodu epidemii koronawirusa biura powiatowe ARiMR zostały zamknięte dla interesantów. Dlatego też oświadczenia można przekazywać w następujący sposób: pozostawić we wrzutni lub urnie umieszonej przy wejściu do biura powiatowego, wysłać pocztą czy złożyć poprzez platformę ePUAP. Można również przesłać zeskanowane dokumenty za pomocą poczty elektronicznej na adres mailowy biura powiatowego, a oryginał oświadczenia dostarczyć do Agencji w terminie późniejszym. Jest jeszcze inna dostępna ścieżka: rolnicy uprawnieni do złożenia oświadczenia mogą zalogować się do aplikacji eWniosekPlus i złożyć wniosek przez internet.

15 marca 2020 r. ruszyło przyjmowanie wniosków o dopłaty drogą elektroniczną, za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Więcej szczegółow w rozwinięciu wiadomości.

więcej

Obrazek dla news_414

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KORYTNICA

13.03.2020

        W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz Waszych najbliższych bardzo proszę o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy oraz Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Korytnicy. Proszę o załatwianie tylko i wyłącznie pilnych spraw.


           Jeżeli zaistnieje, zdaniem Państwa, potrzeba bezpośredniego kontaktu z pracownikiem, bardzo proszę o wcześniejsze skonsultowanie wizyty telefonicznie.

Wszelkie sprawy, które nie wymagają Państwa osobistej wizyty w Urzędzie możecie zrealizować telefonicznie, drogą elektroniczną, za pomocą platformy ePUAP lub za pośrednictwem poczty.

 

Zwracam się z prośbą do rodziców, aby w czasie zawieszenia zajęć
w szkołach i przedszkolach dzieci pozostały w domach.

Ciąg dalszy w rozwinięciu.

więcej

Obrazek dla news_420

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej- Komunikat

18.03.2020

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

mieszczący się w Urzędzie Gminy w Korytnicy, od dnia 16 marca 2020 r.  będzie udzielał nieodpłatnej pomocy prawnej za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (np. telefon, e-mail).

Osoba chcąca skorzystać z porady musi wypełnić wniosek o udzielenie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość oraz oświadczenie, których wzory znajdują się na stronie www.powiatwegrowski.pl w zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna i Poradnictwo Obywatelskie.

Skan wypełnionego wniosku oraz oświadczenia należy wysłać na adres e-mail: npp@powiatwegrowski.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 25 74 09 215

więcej

Obrazek dla news_418

UWAGA!!! Informacja dla rolników w związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem

16.03.2020

Odwołanie badań

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, zostają odwołane  wszystkie badania przez lekarza rzeczoznawcę / Komisję Lekarską  Kasy wyznaczone w Placówkach Terenowych w:

  • Siedlcach, Łosicach, Garwolinie,  Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim, Węgrowie.

Dotyczy osób wezwanych w terminie 16-27 marca 2020r.

więcej

Obrazek dla news_417

Komunikat KRUS

16.03.2020

Szanowni Państwo,
      z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, wprowadziliśmy następujące rozwiązania:

      Ograniczona zostaje całkowicie możliwość osobistego załatwiania spraw w Placówkach Terenowych oraz Oddziale Regionalnym - jednostki te pracują bez kontaktu z interesantami;

      Do Państwa dyspozycji pozostają wyłożone druki i formularze, które po wypełnieniu należy pozostawić w wyznaczonym miejscu. W przypadku pytań - kontakt z KRUS – wyłącznie telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej).

Dane kontaktowe i szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

więcej

Obrazek dla news_416

E-usługa zamiast wizyty w urzędzie skarbowym

16.03.2020

      W związku z czasowym ograniczeniem dostępu do urzędów skarbowych w województwie mazowieckim, spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zachęcam do korzystania z elektronicznych form rozliczeń. Ograniczenie dostępu potrwa od 13 do 27 marca br.
      Usługi Twój e-PIT oraz e-Deklaracje dostępne na stronie podatki.gov.pl umożliwiają rozliczanie zeznań podatkowych w sposób szybki, bezpieczny i bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym.
        Ponadto, zachęcam klientów do kontaktu z urzędami poprzez platformę e-PUAP oraz korzystanie z infolinii i e-maili. Wszystko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo i ochronę zdrowia w sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Naczelnik Urzędu Skarbowego
w Węgrowie
Edyta Bardadyn

więcej

Wójt gminy zaprasza

Urząd Gminy w Korytnicy

ul. Adama Małkowskiego 20
07-120 Korytnica
tel.: 25 661-22-84 
fax: 25 661-22-60
e-mail: ug@korytnica.pl
godziny pracy: pon. - pt. 7.30-15.30

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.